Hakkımızda

Mermer ve traverten sektörünün kalbinde Denizli'de kurulmuş; dünyanın en büyük mermer makineleri üreticileri arasında yer alan ACM GLOBAL özellikle Mermer ve Granit İşleme Makineleri ve çözümleri üretiminde uzmanlaşmıştır.

40 yıllık bir süre boyunca edinilen tecrübe sayesinde ACM GLOBAL, uluslararası uzmanların da bahsettiği gibi “en yüksek kalite ve kullanıcı dostu makineler” sağlayabilir.
Yıllar içinde, her türlü talep, koşul ve çevresel koşullara çözüm ve uyum sağlayan makine tasarımlarımızı mükemmelleştirdik.
       
Oldukça gelişmiş üretim tesisimiz ve kalifiye işgücümüz ile birlikte tüm işleme makineleri için ihtiyaçlarınıza toplu olarak çözüm üretebiliriz. Güçlü ilişkilerimiz ve birlikte çalıştığımız acentelerimizle birlikte hızlı ve doğrudan hizmet sunabilir ve tam donanımlı tesisimiz ile özel ihtiyaçlarınıza odaklı çözümler üretebilir, hızlı geri dönüş süreleri ve kaliteli çalışma sunabilir, üstün özenle ihtiyaçlarınıza odaklanabiliriz.
       
Makine gücü ve işçilik seviyesi ile Araştırma ve Geliştirme departmanının yüksek vasıflı uzmanları, makinelerimiz için yüksek hassasiyet ve doğruluk standartlarına paralel olarak yüksek düzeyde üretim kapasitesine ulaşmamızı sağlamıştır.

Filistin, Mısır, Libya ve Türkiye'deki şubelerimiz, müşterilerimiz için bir ilham kaynağı, birçok seçenek sergiliyor ve herhangi bir talep veya projenin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmak için yerel hizmet sağlıyor.

NEDEN ACM GLOBAL? Çünkü sahiplerin gözetiminde geliştirilen tüm politikaların merkezinde, olağanüstü ürün ve hizmet kalitesi ve müşteri hizmetine bağlılığın kapanışından önce, kapanışından sonra ve kapanmasından sonra kazanılan standartların korunmasına yönelik tek fikirli bir yaklaşım olacaktır.